Kompatibilní řešení pohonu od evropského výrobce č. 1

Dveře pro hlavní vchod do Vašeho domu, vchod do sklepa, prádelny, dílny, střešní nástavby nebo pro průchod z garáže do domu. Díky rozsáhlému programu je skoro vždy k dispozici vhodný normovaný rozměr. Drahá speciální výroba na míru není nutná.


Vchodové dveře

Krásný tvar, bezpečnost a dobrá tepelná izolace
Vchodové dveře můžete dostat ve variantách zárubně, prahu a uzamykání. Všechny dveře jsou velmi vhodné pro vedlejší vchody, pro domovní vchod doporučujeme hliníkové dveřní křídlo a hliníkovou zárubeň s nejlepší tepelnou izolací. U dveřního křídla můžete volit mezi cenově výhodným provedením z oceli a hliníkovým dveřním křídlem pro prvotřídní vzhled a nejlepší tepelnou izolaci.


Bezpečnostní dveře

Vyzkoušená kvalita a bezpečnost
Bezpečnostní ocelové dveře standardně vybavené vícenásobným uzamčením jako vstupní bytové dveře. Pro vstup do sklepa, garáže nebo jako vedlejší dveře pro rodinné domy.Víceúčelové dveře

Stabilní kvalita Stabilní ocelové dveře pro sklepní prostory, vedlejší budovy, garáže, průmyslové stavby.


Protipožární dveře

Tady jste na bezpečné straně
Úředně certifikované ocelové protipožární dveře. Pro kotelny a prostory s uskladněnými hořlavými látkami.

Vícefunkční dveře

Protipožární, bezpečnostní a protihlukové
Protipožární a při odpovídajícím vybavení navíc i kouřotěsné, zvukově izolační a bezpečnostní. Ideální dveře pro vchod z garáže do domu.Vnitřní dveře

Ideální pro novostavby a renovace
Dekorativní ocelové dveře pro všechny prostory od sklepa až po půdu. V mnoha barvách, dřevěných dekorech, se zasklením a výbavou.