Bezpečná jsou lepší, s inovativními integrovanými dveřmi bez vysokého prahu

Sekční vrata se otvírají svisle nahoru, poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají pod stropem naplocho, podle sklonu střechy nebo přes otvor svisle. Sekční vrata konstrukční řady 40 z oceli, z hliníku nebo kombinace hliník/ocel přesvědčují jedinečnou šíří programu, certifikovanou bezpečností a špičkovým designem vrat. U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Velmi malá hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná u hal ze skleněnými střechami, osvětlovacími kopulemi a skleněnými fasádami.

Všechny důležité komponenty vrat a pohonů, jako jsou lamely, zárubně, kování, pohony a ovládání jsou vyvíjeny a vyráběny přímo u společnosti Hörmann. To zaručuje vysokou kompatibilitu mezi vraty, pohonem a ovládáním.

Pro zajištění stálé vysoké úrovně výroby používáme speciální výrobní zařízení, založená na našich vlastních nápadech. Při vývoji dbáme na to, aby vrata a pohon tvořily optimálně přizpůsobený systém. Dlouhodobé testy za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové produkty, na které se můžete spolehnout. To je kvalita Hörmann - Made in Germany.